Svatební fotograf Tomáš Vávra

Doporučení

Kategorie referencí od Vás - novomanželů, je na mé prezentaci nová. Pokud jsem měl tu čest být součástí i Vašeho svatebního dne a chcete zde mít také svůj "zápis", napište mi prosím na email tomas@foxlea.com  a já jej velice rád zveřejním :)

Reference nejsou nijak upravovány, ani zkracovány.


Veronika & Daniel | Horský hotel Lesná, Krušné hory

Dobrý den, pane Vávro,

před rokem jste fotografoval naši svatbu na Lesné a já i manžel bychom Vám chtěli znovu moc poděkovat za krásné fotografie, kterými si připomínáme a oživujeme vzpomínky našeho svatebního dne. Děkujeme za Vaši vstřícnost, ochotu, trpělivost, za profesionální přístup a hlavně za úžasné fotografie.

Přejeme Vám úspěchy a mnoho spokojených svatebních i nesvatebních zákazníků J

Děkujeme Voborníkovi :-)

 


Kačka & Petr | hrad Hněvín, Most

Pan Tomáš Vávra je opravdu Fotograf s velkým F.

Profesionalita a láska k focení čiší z každé fotky, kterou on udělá. Vybírali jsme mezi mnoha fotografy na svatbu, a když jsme viděli fotky Tomáše, tak bylo jasné, že si s ním domluvíme minimálně schůzku. Když přišel usměvavý a sympatický pán, který rozhodně ví o čem mluví, bylo všechno jasné.

Fotky byly dodány v extrémně super čase - a to byl Tomáš ještě na své svatbě a dovolené - i přesto si na nás nacházel čas a komunikoval. Pokud opravdu hledáte profesionála za abnormálně super cenu, zde máte jasnou volbu.


Darja & Marek | Kostel Nanebevzetí Panny Marie Chomutov, Vrskmaň

Tomáš Vávra je velký profesionál a ještě k tomu navíc milý o ochotný člověk. V porovnání s jinými fotografy dodává velké množství fotografií a rozhodně je z čeho vybírat. Komunikace s ním je výborná.

Na jeho práci jde pak vidět, že si focení opravdu užívá, ale zároveň nic nepodceňuje a je na všechny podmínky skvěle připraven. 


Ačkoliv jsme během svatby byly často na tmavších místech - svatba byla v kostele a oslava v nepříliš dobře osvětleném sále - na fotkách to nepoznáte, protože jsou krásné a naprosto přirozené.Z fotek jsme byli nadšení, všichni nám je chválí, takže budu určitě doporučovat dál.

Darja a Marek


Denisa & David | Praha, Chvalský zámek, Český statek Počernice

Chtěla bych poděkovat za skvělou práci a profesionální přístup pana fotografa.

Přes velký výběr fotografů jsme se rozhodli pro náš svatební den zvolit práve Tomáše a rozhodně nelitujeme!! Célý den se skvěle věnoval svojí práci, chvílemi až splynul s prostředím a nebyl vidět o to více mě překvapilo co vše se mu podařilo zachytit. Při focení novomanželů s námi ochotně spolupracoval a vydoloval z nezkušených "modelů". to nejlepší.

Je jasné, že ke svojí práci přistupuje s láskou a trpělivostí a to je vidět i na výsledných fotografiich. Vřele bych Tomáše doporučila a pokud bych měla příležitost, ráda jeho služby znovu využiji.

Ještě jednou velké díky Denisa a David


Lenka & Petr | Votice, Penzion U Modré kočky

Na pana Tomáše jsme dostali kontakt od kamarádky. Doporučení bylo jasné - je to skvělý fotograf, který svoji práci má rád a je to na tom vidět. Po předchozí domluvě jsme se sešli, domluvili představy a detaily našeho velkého dne a už se jen těšili. Naše očekávání bylo předčeno! Potěšil nás nejen profesionální přesto velmi pohodový přístup, ale hlavně krásné výsledné fotografie. S citem zachytil momenty z našeho dne. Děkujeme a směle doporučujeme!


Nikola & Tomáš | Kostel svatého Mikuláše, Louny

Tenhle Pan fotograf najde krásu ve všem. Velice rychlá úprava fotek, žádné zdlouhavé čekání na konečnou podobu. Pan Tomáš Vávra je skvělý fotograf, je vidět že tomu rozumí a hlavně že ho to bavi :-) Fotky zpracované velmi brzy a nadherné. Všem mužu jen doporučit :) :) 

<< 123 >>

Kontaktní informace Facebook profil

Nezávazný dotaz na volný termín3 + 8 =