Svatební fotograf Tomáš Vávra

Doporučení

Kategorie referencí od Vás - novomanželů, je na mé prezentaci nová. Pokud jsem měl tu čest být součástí i Vašeho svatebního dne a chcete zde mít také svůj "zápis", napište mi prosím na email tomas@foxlea.com  a já jej velice rád zveřejním :)

Reference nejsou nijak upravovány, ani zkracovány.


Nikola & Martin | Růžový hrádek Krupka

Děkujeme tomu nejlepšímu, nejšikovnějšímu fotografovi na světě... Ještě jednou moc děkujeme Tome. Vážíme si tvoji práce.


Michaela & Honza | Lužerady u Loun

Tomáše určitě doporučujeme, nafotil nám krásné předsvatební fotky a potom i svatbu, zachytil krásné momenty našeho dne.
Máme od něj i nádhernou fotoknihu. Navíc je to skvělý člověk a svou práci děla na 1 * 
Moc děkujeme Tome


Kačka & Martin | Motorest Benedikt, Most

U Tomáše se fotím již pár let a vždy se k němu ráda vracím. Proto moje volba svatebního fotografa byla jasná. Tomáš je profesionál a ohromný srdcař. 

Jeho fotky mají své kouzlo a dokáže zachytit velmi vzácné okamžiky tím nejlepším a nejkrásnějším způsobem.
Zároveň musím vyzdvihnout i Tomášovo ochotu během mých svatebních příprav, kdy jsem se na něj občas obracela s prosbou o radu a on nikdy neměl problém mi s čímkoliv poradit. 

Ještě jednou obrovské díky  Kačka & Martin


Jitka & Marek | Chata Rafanda, Český Jiřetín

Pane Vávro, tímto bychom vám rádi poděkovali, za úžasné fotografie a skvělou atmosféru, kterou jste nám na horách vytvořil. Z fotografií čiší profesionalita a fotoalbum od vás, je toho jedinečným důkazem. Rodina i přátelé nám fotky velmi chválí a jsou z nich nadšení. Teď už s manželem, jsme měli štěstí na krásné počasí, na veselé přátele, a skvělého fotografa. Vřele vás doporučíme dál. Děkujeme že jste fotil naší svatbu. Jitka + Marek


Martina & Daniel | Hotel Partyzán, Chomutov

Pan Vávra fotografoval celou naší svatbu od ranních příprav, až po novomanželský tanec. A můžeme říct, že jsme naprosto spokojeni. Výborná komunikace jak před, tak po svatebním focení. Kreativní a nápaditý, se smyslem pro humor a legraci.

S konečným výsledkem jsme naprosto spokojeni, a nadchlo i naše okolí. Vřele doporučujeme ! 


Martina & Rosťa | Čelákovice, Lysá nad Labem

Tomáše velmi rádi doporučujeme dál. Focení, které víceméně bytostně nesnáším, bylo pro nás naprosto pohodovým a navíc zábavným zážitkem, jehož výsledek pak zcela předčil naše očekávání a fotky jsou jednoduše boží!!! 

<< 12345 >>

Kontaktní informace Facebook profil

Nezávazný dotaz na volný termín1 + 2 =