Svatební fotograf Tomáš Vávra

Doporučení

Kategorie referencí od Vás - novomanželů, je na mé prezentaci nová. Pokud jsem měl tu čest být součástí i Vašeho svatebního dne a chcete zde mít také svůj "zápis", napište mi prosím na email tomas@foxlea.com  a já jej velice rád zveřejním :)

Reference nejsou nijak upravovány, ani zkracovány, některé jsou převzaty i z mého Facebook profilu.


Bára & Tom | kaple Svatého Ducha, Most

Tomáš už s námi fotil pár focení, proto bylo jasné, že nesmí chybět ani na naší svatbě. ☺️ Zachytil krásně okamžiky našeho dne. Díky jeho práci máme krásné a dojemné fotografie na celý život. Spolupráce s ním je vždy pohodová. Pokud hledáte šikovného a hlavně příjemného fotografa, tak je Tom jasná volba. ❤️

TOM & BÁRA PAŘÍŽ


Kačka & Zdeněk | Nový hrad Jimlín, Golf Resort Bitozeves

Ahoj Tomáši,

chtěli jsme Ti ještě jednou poděkovat za to, jakým způsobem jsi dokázal zachytit naši svatbu. Skvěle jsme se při spolupráci s Tebou oba uvolnili a už během obřadu z nás i díky tobě spadla spousta nervozity.

Díky tomu, jak jsi na nás působil a jak jsi nás někdy i během focení vedl, nebylo fotografování pouze oddalováním oslav nebo nutným zlem, ale užili jsme si to stejně jako celý svatební den a velice rádi na něj vzpomínáme. Byli jsme mile překvapeni, jak přirozeně proběhlo i fotografování s naším malým chlapečkem. Jednoduše vše probíhalo v uvolněné přátelské atmosféře.

Jsme také vděční, žes fotografie dodal velice rychle (určitě jsme to neočekávali a snad ani nechtěli vzhledem k tvé krátké dovolené v nemocnici) ve vysoké kvalitě i s nádhernou fotoknihou. Fotografií bylo přes tisíc (a to jsme neměli focené přípravy) v původní kvalitě a přes 150 upravených pro fotoknihu, ke které jsme dostali i soubory, kdybych si ji chtěli přidělat.

A já ti ještě děkuju za super projížďku v golfových vozících. Vůbec mě nenapadlo, jaká to bude paráda.

Ještě jednou velké díky

a těšíme se na další spolupráci.

Zdeněk & Kačka,

manželé Boučkovi


Jana & Bob | Hotel Split, Kadaň

Náš den si udělal úžasným...nebudu tu vyzdvihovat tvojí profesionalitu, která je špičková, ale chci tu všem dát vědět, že to Tomáš Vávra je opravdu člověk, kterého si můžete pustit do svých nejdůležitějších momentů vašeho života a nebudete zklamaní. Z celého srdce  ti děkuji za to, že když jsem dneska prohlížela naše svatební fotky úplně si mě vtáhl zpět...bylo 12.6.2021 a nám začínal náš svatební den a já si ho dnes opět mohla připomenout. Moc děkujeme za tvůj přístup k nám neprofesionálním modelům, kteří nesplňují ideální kvóty, neumí se tvářit tak, jak se to vyžaduje atd., ale ty jim to velice dobře zpříjemníš, že i my jsme si ten den připadali jak ty největší modelingové hvězdy


Nikola & Martin | Růžový hrádek Krupka

Děkujeme tomu nejlepšímu, nejšikovnějšímu fotografovi na světě... Ještě jednou moc děkujeme Tome. Vážíme si tvoji práce.


Michaela & Honza | Lužerady u Loun

Tomáše určitě doporučujeme, nafotil nám krásné předsvatební fotky a potom i svatbu, zachytil krásné momenty našeho dne.
Máme od něj i nádhernou fotoknihu. Navíc je to skvělý člověk a svou práci děla na 1 * 
Moc děkujeme Tome


Kačka & Martin | Motorest Benedikt, Most

U Tomáše se fotím již pár let a vždy se k němu ráda vracím. Proto moje volba svatebního fotografa byla jasná. Tomáš je profesionál a ohromný srdcař. 

Jeho fotky mají své kouzlo a dokáže zachytit velmi vzácné okamžiky tím nejlepším a nejkrásnějším způsobem.
Zároveň musím vyzdvihnout i Tomášovo ochotu během mých svatebních příprav, kdy jsem se na něj občas obracela s prosbou o radu a on nikdy neměl problém mi s čímkoliv poradit. 

Ještě jednou obrovské díky  Kačka & Martin

<< 12345 >>

Kontaktní informace Facebook profil

Nezávazný dotaz na volný termín1 + 0 =